Статутні завдання

Державне підприємство "Дослідне господарство "Брилівське"" створено з метою організаційно-господарського забезпечення науково-дослідним установам Академії умов для проведення досліджень, випробувань і доопрацювання наукових розробок, їх апробації, проведення виробничої перевірки і впровадження їх у виробництво та іншої господарської діяльності.
Господарство є державним сільськогосподарським статутним суб’єктом підприємницької діяльності, що здійснює дослідну, господарську і комерційну діяльність з метою досягнення позитивних економічних результатів та одержання прибутку.
Основні напрями діяльності Господарства:
Активне сприяння Інституту водних проблем і меліорації НААН, а також іншим науковим установам в роботі з проведення наукових досліджень, виробничої перевірки і впровадженню науково-технічних розробок.
Сприяння на взаємовигідній основі науковим установам в їх діяльності з поширення серед державних підприємств та організацій, а також інших господарюючих суб’єктів досягнень науки, техніки і передового досвіду у виробництво.
Виробництво оригінального, елітного та репродукційного насіння сільськогосподарських культур та саджанців.
Ефективне власне господарювання як приклад застосування результатів організаційних та наукових здобутків.
Крім того, Господарство може здійснювати іншу господарську діяльність, відповідно до законодавства та Статуту про свою діяльність.

Розроблено в Інституті водних проблем і меліорації НААН